KOSKIDECK
Lattiavaneri

KoskiDeck on seka- tai koivuvaneria, joka on molemmin puolin pinnoitettu kovaa kulutusta kestävällä ruskealla fenolifilmillä.

KoskisenTuotteetVaneriKuljetusvälineet - raskaatKoskiDeck – Lattiavaneri

KOSKIDECK
Lattiavanerilevy


 

Kestävän KoskiDeck-vanerilevyn toiseen tai kumpaankin pintaan on kuumapuristettu liukumista estävä viirakuvio.

KoskiDeck soveltuu hyvin lattialevyksi kohteissa, joissa levyn tulee kestää kovaa rasitusta. Kuljetusvälineet ja rakentaminen ovat KoskiDeck-vanerilevyn pääkäyttökohteita.

KoskiDeck-vanerilevyn edut

  • soveltuu hyvin teknisiin kohteisiin
  • erinomainen kuormituskapasiteetti
  • hyvä kulutuksen kesto
  • vanerissa on liukumista estävä pinta

KoskiDeck-vanerilevyn käyttökohteet

  • kuljetusvälineiden lattiat
  • hevoskuljetusvaunujen lattiat
  • kuljetuskontit
  • laivankannet
  • perävaunujen lattiat
  • rautatiekalusto
  • kävelysillat
  • maatalousrakentaminen
  • telinetasot
  • erikoispakkaukset

 

Yritysmyynti

Annika Kristiansson
Annika Kristiansson |

Aluejohtaja, Skandinavia, Iso-Britannia, Irlanti, Suomi

Mobile: +46 708 898 101
annika.kristiansson@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

JohannaRohrweck
Johanna Rohrweck |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 670 7771
johanna.rohrweck@koskisen.com

Jenni Vänskä
Jenni Vänskä |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 843 9994
jenni.vanska@koskisen.com

KirsiLindqvist
Kirsi Lindqvist

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 757 4331
kirsi.lindqvist@koskisen.com

TuulaKangassalo
Tuula Kangassalo

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 759 4286
tuula.kangassalo@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö: ohutvaneri, vaneri, lastulevyt

Mobile: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa uutiskirjeemme ja saat tuoreimmat puualan uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Single-type_products.php

Ylös