KOSKIDECOR ECO TRANSPARENT
Sisustusvaneri

KoskiDecor eco transparent on suomalainen dekoratiivinen koivuvaneri.

KoskisenTuotteetVaneriDekoratiivisetKoskiDecor eco transparent – Dekoratiivinen vaneri

KOSKIDECOR ECO TRANSPARENT
Dekoratiivinen koivuvaneri


 

KoskiDecor eco transparent -vanerin molemmat puolet on värjätty läpikuultavalla vesiohenteisella värillä ja pinnoitettu kulutusta kestävällä, läpinäkyvällä melamiinikalvolla.

KoskiDecor eco transparent on ihanteellinen materiaali huonekalu- ja puusepänteollisuuteen. Melamiinipinnoitteisella vanerilla on hyvä kulutuksen- ja naarmunkesto, levyn laadukas pinta on heti käyttövalmis sisätiloihin.

KoskiDecor eco transparent -vanerilevyn edut

  • pinta kestää hyvin kulutusta
  • värillinen, kauniisti puunsyykuvion näkyviin jättävä pinta
  • hajuton, mauton ja helposti puhdistettava
  • laaja valikoima standardi- ja erikoisvärejä

KoskiDecor eco transparent -vanerilevyn käyttökohteet

  • huonekalut
  • puusepänteollisuuden tuotteet
  • sisustuslevyt
  • keittiöiden, toimistojen ja myymälöiden kalusteet

 

Yritysmyynti

Annika Kristiansson
Annika Kristiansson |

Aluejohtaja, Skandinavia, Iso-Britannia, Irlanti, Suomi

Mobile: +46 708 898 101
annika.kristiansson@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

JohannaRohrweck
Johanna Rohrweck |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 670 7771
johanna.rohrweck@koskisen.com

Jenni Vänskä
Jenni Vänskä |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 843 9994
jenni.vanska@koskisen.com

KirsiLindqvist
Kirsi Lindqvist

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 757 4331
kirsi.lindqvist@koskisen.com

TuulaKangassalo
Tuula Kangassalo

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 759 4286
tuula.kangassalo@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö: ohutvaneri, vaneri, lastulevyt

Mobile: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa uutiskirjeemme ja saat tuoreimmat puualan uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Single-type_products.php

Ylös