KOSKIFORM
Vaneri valumuotteihin

KoskiForm on erityisesti valumuotteihin tarkoitettu korkealaatuinen seka- tai koivuvanerilevy, jonka molemmat puolet on pinnoitettu sileällä kulutusta kestävällä fenolifilmillä.

KoskisenTuotteetVaneriRakentaminenKoskiForm – Vanerilevy valumuotteihin

KOSKIFORM
Muottilevy betonivaluun


 

KoskiForm-vanerilevy sopii erinomaisesti systeemimuotteihin. Vanerin kimmo-ominaisuudet ovat hyvät pitkäaikaisessa käytössä, ja se pysyy suorana huolimatta kosteuden vaihteluista. KoskiForm-vanerilevy sopii hyvin monenlaisiin loppukäyttökohteisiin.

KoskiForm-vanerilevyn edut

  • käyttövalmis muottilevy
  • sileä, kulutusta kestävä pinta
  • helposti puhdistettava pinta
  • kestää hyvin kuormitusta

KoskiForm-vanerilevyn käyttökohteet

  • muottilevyt, systeemivalu, betonivalu
  • kuljetusvälineiden seinä- ja päätylevyt
  • sisäverhoukset
  • maatalousrakentaminen
  • urheiluhallit

 

Yritysmyynti

Annika Kristiansson
Annika Kristiansson |

Aluejohtaja, Skandinavia, Iso-Britannia, Irlanti, Suomi

Mobile: +46 708 898 101
annika.kristiansson@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Mobile: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

JohannaRohrweck
Johanna Rohrweck |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 670 7771
johanna.rohrweck@koskisen.com

Jenni Vänskä
Jenni Vänskä |

Asiakaskoordinaattori

Mobile: +358 40 843 9994
jenni.vanska@koskisen.com

KirsiLindqvist
Kirsi Lindqvist

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 757 4331
kirsi.lindqvist@koskisen.com

TuulaKangassalo
Tuula Kangassalo

Myyntiassistentti

Mobile: +358 44 759 4286
tuula.kangassalo@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö: ohutvaneri, vaneri, lastulevyt

Mobile: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa uutiskirjeemme ja saat tuoreimmat puualan uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Single-type_products.php

Ylös