Yhteystiedot

Hae yhteystietoja
Hae henkilöä nimen, sijainnin tai tittelin perusteella



Pääkonttori

Tehdastie 2
16600 Järvelä

Puh. 020 553 41
info@koskisen.comOhjeet vierailijoilleLataa Koskisen uusi logo tästä

Yritysmyynti

Vaneri

Asiakaspalvelu puh +358 41 730 8106

Jari Laine

Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 40 553 4285

jari.laine@koskisen.com

Linda Ratu

Linda Ratu

Avainasiakaspäällikkö; vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 40 553 4429

linda.ratu@koskisen.com

Jenni Vänskä

Jenni Vänskä

Asiakaskoordinaattori, vaneri -ja lastulevytuotteet

+358 40 843 9994

jenni.vanska@koskisen.com

Jaana Seppälä

Jaana Seppälä

Myyntikoordinaattori, vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 44 759 4321

jaana.seppala@koskisen.com

Tuula Kangassalo

Tuula Kangassalo

Myyntikoordinaattori, vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 44 759 4286

tuula.kangassalo@koskisen.com

Lastulevy

Asiakaspalvelu puh +358 41 730 8106

Jari Laine

Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 40 553 4285

jari.laine@koskisen.com

Linda Ratu

Linda Ratu

Avainasiakaspäällikkö; vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 40 553 4429

linda.ratu@koskisen.com

Jenni Vänskä

Jenni Vänskä

Asiakaskoordinaattori, vaneri -ja lastulevytuotteet

+358 40 843 9994

jenni.vanska@koskisen.com

Jaana Seppälä

Jaana Seppälä

Myyntikoordinaattori, vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 44 759 4321

jaana.seppala@koskisen.com

Tuula Kangassalo

Tuula Kangassalo

Myyntikoordinaattori, vaneri- ja lastulevytuotteet

+358 44 759 4286

tuula.kangassalo@koskisen.com

Sahatavara

Ohutvaneri ja viilut

Kore

Jälleenmyynti

Johto ja tekninen tuki

Vaneri

Lastulevy

Sahatavara

Ohutvaneri ja viilut

Kore

Puukauppa

Hallinto, bioenergia ja metsänhoito

Antti Poikela

Antti Poikela

Hankintapäällikkö, ainespuu

044 779 4990

antti.poikela@koskisen.com

Antti Leikas

Antti Leikas

Hankintapäällikkö, energiapuu

0400 533 185

antti.leikas@koskisen.com

Janne Kukkura

Janne Kukkura

Kehityspäällikkö & ICT-ratkaisut

040 768 3222

janne.kukkura@koskisen.com

Sauli Olkkonen

Sauli Olkkonen

Operaatioesimies, sertifiointi ja toimituskaupat

040 545 0281

sauli.olkkonen@koskisen.com

Jarkko Nummelin

Jarkko Nummelin

Operaatioesimies, puun mittaus ja korjuu

040 553 4293

jarkko.nummelin@koskisen.com

Kaisa Erola

Kaisa Erola

Operaatioesimies, energiapuu, sivutuoteoperaatiot ja viherrakentaminen

044 759 4994

kaisa.erola@koskisen.com

Mikko Paajanen

Mikko Paajanen

Operaatioesimies, metsänhoito ja korjuun laatu

040 185 6255

mikko.paajanen@koskisen.com

Hallinto

Pääkonttori

Hallitus

Johtoryhmä

Vierailijat

Oletko tulossa vierailulle Koskiselle? Täältä löydät kaikki vierailussasi huomioitavat asiat.

Laskutustiedot

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Katso laskutusohjeemme