Yhteystiedot

Yritysmyynti

Vaneri

Lastulevy

Sahatavara

Ohutvaneri ja viilut

Kore

Jälleenmyynti

Johto ja tekninen tuki

Vaneri

Lastulevy

Sahatavara

Ohutvaneri ja viilut

Kore

Puukauppa

Hallinto, bioenergia ja metsänhoito

Panu Kuotola

Panu Kuotola

Hankintapäällikkö, ainespuu

050 328 8729

panu.kuotola@koskisen.com


Antti Leikas

Antti Leikas

Hankintapäällikkö, energiapuu

0400 533 185

antti.leikas@koskisen.com


Sauli Olkkonen

Sauli Olkkonen

Operaatioasiantuntija, sertifiointi ja toimituskaupat

040 545 0281

sauli.olkkonen@koskisen.com


Jarkko Nummelin

Jarkko Nummelin

Operaatioasiantuntija, puun mittaus ja korjuu

040 553 4293

jarkko.nummelin@koskisen.com


Patrik Blomqvist

Patrik Blomqvist

Operaatioasiantuntija, puun vastaanotto Järvelä

+358 41 730 4418

patrik.blomqvist@koskisen.com


Kaisa Erola

Kaisa Erola

Operaatioasiantuntija, energiapuu, sivutuoteoperaatiot ja viherrakentaminen

044 759 4994

kaisa.erola@koskisen.com


Mikko Paajanen

Mikko Paajanen

Operaatioasiantuntija, metsänhoito ja korjuun laatu

040 185 6255

mikko.paajanen@koskisen.com


Puunostajamme

Hallinto

Hallitus

Juha Vanhainen

Juha Vanhainen

Hallituksen puheenjohtaja


Eva Wathén

Eva Wathén

Hallituksen jäsen


Kari Koskinen

Kari Koskinen

Hallituksen jäsen


Kalle Reponen

Kalle Reponen

Hallituksen jäsen


Hanna Sievinen

Hanna Sievinen

Hallituksen jäsen


Karoliina Koskinen

Karoliina Koskinen

Hallituksen jäsen


Johtoryhmä

Vierailijat

Oletko tulossa vierailulle Koskiselle? Täältä löydät kaikki vierailussasi huomioitavat asiat.

Laskutustiedot

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Katso laskutusohjeemme