YHTEYSTIEDOT

Koskisen konsernin myyjien, yksiköiden ja hallinnon yhteystiedot.

Koskisen OyYhteystiedot

Pääkonttori

map
Pääkonttori |

Tehdastie 2
16600, Järvelä
Finland | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
info@koskisen.com

Yksiköt ja myynti

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Mika Reini
Mika Reini

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4359
mika.reini@koskisen.com

map
Levyteollisuus |

Levyteollisuus

Tehdastie 2
16600, Järvelä | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4207
info@koskisen.com

Juha Jalkanen
Juha Jalkanen |

Levyteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

Miikka Lehtinen
Miikka Lehtinen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 50 516 8932
miikka.lehtinen@koskisen.com

Jukka Rautiainen
Jukka Rautiainen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 44 759 4546
jukka.rautiainen@koskisen.com

Ari Elovaara
Ari Elovaara

Myyntipäällikkö, sahatuotteet

GSM: +358 40 630 1049
ari.elovaara@koskisen.com

Jorma Metsola
Jorma Metsola

Myyntipäällikkö, sahatuotteet

GSM: +358 40 501 5287
Puhelin: +358 20 553 4595
jorma.metsola@koskisen.com

map
Sahateollisuus |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä

Puhelin: +358 20 553 41

Tommi Sneck
Tommi Sneck

Sahateollisuuden johtaja

GSM: +358 40 549 8218
Puhelin: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

Jaakko Huttunen
Jaakko Huttunen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 40 557 9436
jaakko.huttunen@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö

GSM: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

map
Ohutvaneriteollisuus |

Otavantie 395
52550, Hirvensalmi | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 15 340 920

juhanisopanen
Juhani Sopanen

Ohutvaneriteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 507 6149
juhani.sopanen@koskisen.com

Heikki Kiesilä
Heikki Kiesilä

Business Manager

GSM: +358 50 516 8923
heikki.kiesila@koskisen.com

Vesa Saarelainen
Vesa Saarelainen

Projektimyyntipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 40 553 4267
vesa.saarelainen@koskisen.com

Kimmo Kurki
Kimmo Kurki

Projektimyyntipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 40 844 6307
kimmo.kurki@koskisen.com

JukkaTolppanen
Jukka Tolppanen

Myyntipäällikkö, kattoristikot

GSM: +358 40 553 4317
jukka.tolppanen@koskisen.com

MariT
Mari Tuominen

Myyjä, kattoristikot

GSM: +358 44 759 4641
mari.tuominen@koskisen.com

Harri Moilanen
Harri Moilanen

Tekninen johtaja

GSM: +358 40 553 9758
harri.moilanen@koskisen.com

PetriS
Petri Salminen

Myyntipäällikkö, kattoristikot ja PreCut

GSM: +358 40 758 0550
petri.salminen@koskisen.com

Janne Inkinen
Janne Inkinen

Tekninen päällikkö

GSM: +358 40 758 0429
janne.inkinen@koskisen.com

Jonna Kauhtila
Jonna Kauhtila

Projektipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 500 483 034
jonna.kauhtila@koskisen.com

male
Panu Alanen

Projektimyynti, Seinäjoki

GSM: +358 44 545 0392
panu.alanen@koskisen.com

map
Taloteollisuus |

Urajärventie 125
19110, Vierumäki | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 3 718 7823

map
Kattoristikkotuotanto |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41

Petri Lento
Petri Lento

Taloteollisuuden johtaja

GSM: +358 41 515 2486
petri.lento@koskisen.com

Taito Toiviainen
Taito Toiviainen

Tuotantojohtaja

GSM: +35840 553 4652
taito.toiviainen@koskisen.com

map
Koskitukki Oy |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Tarkemmat yhteystiedot

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4319

Hallinto

Markku Pohjola
Markku Pohjola

Hallituksen puheenjohtaja

GSM: +358 50 16 54
markku.pohjola@koskisen.com

Eva Wathen
Eva Wathén |

Konsernin yritysvastuu- ja brändijohtaja, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4491
eva.wathen@koskisen.com

Kari Koskinen
Kari Koskinen |

Johtaja, Venäjän toimintojen kehittäminen, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4257
kari.koskinen@koskisen.com

Kalle Reponen
Kalle Reponen

Hallituksen jäsen

GSM: +358 40 829 7722
kalle.reponen@koskisen.com

Hanna Sievinen
Hanna Sievinen

Hallituksen jäsen

GSM: +358 50 376 0226
hanna.sievinen@koskisen.com

Jukka Pahta
Jukka Pahta

Toimitusjohtaja

GSM: +358 50 389 4499
jukka.pahta@koskisen.com

Juha Jalkanen
Juha Jalkanen |

Levyteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

Tommi Sneck
Tommi Sneck

Sahateollisuuden johtaja

GSM: +358 40 549 8218
Puhelin: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

juhanisopanen
Juhani Sopanen

Ohutvaneriteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 507 6149
juhani.sopanen@koskisen.com

Petri Lento
Petri Lento

Taloteollisuuden johtaja

GSM: +358 41 515 2486
petri.lento@koskisen.com

Jussi Joensuu
Jussi Joensuu

Metsäpäällikkö

GSM: +358 40 030 1133
jussi.joensuu@koskitukki.fi

Harri Pelkonen
Harri Pelkonen

Talousjohtaja, CFO

GSM: +358 40 549 6427
harri.pelkonen@koskisen.com

Minna Luomalahti
Minna Luomalahti |

HR- ja viestintäjohtaja

GSM: +358 40 553 4332
minna.luomalahti@koskisen.com

Jukka Pahta
Jukka Pahta

Toimitusjohtaja

GSM: +358 50 389 4499
jukka.pahta@koskisen.com

Harri Pelkonen
Harri Pelkonen

Talousjohtaja, CFO

GSM: +358 40 549 6427
harri.pelkonen@koskisen.com

Minna Luomalahti
Minna Luomalahti |

HR- ja viestintäjohtaja

GSM: +358 40 553 4332
minna.luomalahti@koskisen.com

Markku Lähteenmäki
Markku Lähteenmäki

Johtaja, laatu, ympäristö ja turvallisuus

GSM: +358 40 553 4324
markku.lahteenmaki@koskisen.com

Lassi Santala
Lassi Santala

Tekninen johtaja

GSM: +358 40 553 4434
lassi.santala@koskisen.com

male
Teemu Similä

Tietohallintopäällikkö

GSM: +358 40 758 0538
teemu.simila@koskisen.com

male
Mikko Kivimäki

Logistiikkapäällikkö

GSM: +358 40 552 6270
mikko.kivimaki@koskisen.com

Pekka Silvennoinen
Pekka Silvennoinen

Kiinteistöpäällikkö

GSM: +358 40 664 6453
pekka.silvennoinen@koskisen.com

Aarne Virtanen
Aarne Virtanen

Turvallisuuspäällikkö

GSM: +358 40 553 4313
aarne.virtanen@koskisen.com

male
Timo Lintusaari

Energiapalveluiden päällikkö

GSM: +358 40 553 4376
timo.lintusaari@koskisen.com

Kimmo Järvinen
Kimmo Järvinen

Ympäristöpäällikkö

GSM: +358 40 553 4366
kimmo.jarvinen@koskisen.com

male
Sari Tissari

Henkilöstöassistentti, rekrytointi

GSM: +358 40 741 6054
sari.tissari@koskisen.com

Koskisen - web decoration
Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa Koskisen uutiskirje. Saat tuoreimmat uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Page-contacts.php

Ylös